09 November 2007

Algus

Umbes kuu aega tagasi oli vaja Bloggeri kasutajaks registreeruda. Samas polnud ideed, mida ise võiks kirjutada ja puudus ka vajadus seda teha. Ja milleks üldse kirjutada? Korraks tekkis mõte postitada iga nädal mõni foto - et ennast natukene tagant sundida, sest muidu võib ära unustada, kuidas maailm läbi fotokaamera paistab ja kus päästik asub. Kuu aega läks mööda ja kaamerakott seisab endiselt oma koha peal. Pealegi püüan oma paremad palad panna Picasa lehele.
Nüüd aga tekkis hoopis mõte panna kirja filmid, mida olen vaadanud, muusika, mida olen kuulnud ja mis minu jaoks on "uus" või lihtsalt "avastus" ning raamatud, mis on rännanud raamaturiiulisse (läbilulgemata raamatud ei oma õigust kohale puhata mu riiulis ning peavad ootama oma järge lauanurgal/öökapil).
Need kirjutised ei pretendeeri aukartustäratavale nimele "arvustused" või "nädala/kuu album" vms, pigem on siin lihtsalt märkmed ja võitlus skleroosiga. Tihti juhtub nii, et ei suuda meenutada, mida näinud/kuulnud/lugenud olen. Nüüd ehk saan sellest parema ülevaate. Võib-olla leiab keegi siit ka endale midagi huvitavat.

2 comments:

Ellu said...

Edu! Kui jälle mahti tekib, saab ehk isegi uuesti erinevate "väär(t)filmidega" taastutvuda.. :)

muide fotoblogid :
http://2007.ajaveeb.ee/?event=Show_tag&tag=fotoblog

Z said...

Ooo, Elluke! Muidugi vaatame igasuguseid filme - vasakpoolseid ja parempoolseid. Ma ehitasin just omale koju tagasihoidliku "kino". Olete alati oodatud! Popkorni küll ei paku, aga ehk saad ilma ka hakkama.