15 January 2008

Bossa n'Roses

Juhtusin nädalavahetusel Pärnus Lime lounge'is istuma ja kõrvu kostusid tuttavad laulusõnad, kuid pillid ja rütmid olid veidi võõrad. Kuulatasin. Sõnad kuulusid Guns n' Roses'i repertuaari ja hääl oli maheda ladina-ameerika aktsendiga.

Palusin "talitajalt" plaate. Lauale toodi terve hunnik, mis parasjagu masinas olid. Arvasin, et peab otsima sealt õiget laulu, kuid õnneks ilutses ühel kaanel selge kiri "Bossa n'Roses".

Nüüd on siis kogu plaat kuulatud. Istusin totter naeratus näol ja kuulasin. Muhe. Seksikas. Ootamatu (ei osanud oodata sellist töötlust). Kuulasin korra veel ja ikka meeldis. Kuigi ma pole suurem töötluste sõber ja GnR'i austajana võiks öelda, et "mis te soperdate", siis antud juhul olen vagusi ja kummardan tegijate ees.

Soovitan. YouTube'is peaks ka paar kolm lugu olema - Patience, November Rain ja Paradise City.


Kuulasin samast seeriast ka Bossa n'Marley ja Bossa n'(Rolling)Stones plaate, kuid see ei avaldanud nii head muljet. Samas polnud paha.

1 comment:

Ellu said...

mulle täitsa meeldis!