Regina Spektor on tegelikult eelmise kuu leid. Avastasin ta ühelt Amnesty 

International'i plaadilt Makse Some Noise: Save Darfur (hulk erinevaid esitajaid laualvad John Lennoni laule). Kuna nimi oli tundmatu, kuid hääl köitis juba esimesel kuulamisel, siis otsisin välja mõned tema plaadid ("Begin To Hope" ja "Soviet Kitsch"). Kuulates laulu "Apres moi" hakkasid taas kõrvad liikuma, sest laulja hakkas poole loo pealt vene keeles laulma, kusjuures väga heas vene keeles. Mingi kahtlus oli juba enne, sest väike aktsent kumas ta häälest läbi. Siis hakkasin juba põhjalikumalt uurima ning tuligi välja, et tegemist on u 15 a tagasi Venemaalt emigreerunud lauljaga. Tausta rohkem ümber jutustama ei hakka - wikipediast ja laulja kodulehelt leiab seda kõike. Huvitav fakt on see, et laulja on tegelikult ka Eestiga seotud. Nimelt on see Peterburist pärit laulja oma lapsepõlves tihti Pärnus perega suvitamas käinud. Tahaks loota, et ta veel Eestisse tuleb - kuulaks hea meelega kontserti.
Lugusid saab kuulata laulja kodulehel.
"And the castrated ones stand in the corner smoking
They want to feel the bulges in their pants start to rise
At the site of a beautiful woman they feel nothing but anger,
her skin makes them sick in the night nauseaous, nauseaous, nauseaous "
No comments:
Post a Comment