03 June 2008

Juno

Juno... Ei oskagi kommenteerida seda filmi. Üllatab see, et film sai Oscari ning lisaks veel saanud u 30 erinevat auhinda ning on veel 30 juhul mõne auhinna kandidaat olnud.


Komöödia? Jah. Humoorikas? Jah. Aga samas selline heasüdamlik ja üsna keskpärane huumor. Aga võib-olla peab filmi uuesti vaatama, sest vaatamisest on möödas ehk vaid nädal, kuid midagi sellest filmist pole meelde küll jäänud.

No comments: