Juno... Ei oskagi kommenteerida seda filmi. Üllatab see, et film sai Oscari ning lisaks veel saanud u 30 erinevat auhinda ning on veel 30 juhul mõne auhinna kandidaat
olnud.
Komöödia? Jah. Humoorikas? Jah. Aga samas selline heasüdamlik ja üsna keskpärane huumor. Aga võib-olla peab filmi uuesti vaatama, sest vaatamisest on möödas ehk vaid nädal, kuid midagi sellest filmist pole meelde küll jäänud.
03 June 2008
Juno
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment