15 October 2009

Transporter 3

Film vist ei vääri suuremat "tindi" kulutamist, kuid vaadatud ta sai ning paar rida ehk kõlbab kirja panna.


Transporter 3 on päris hea Audi reklaamfilm - A8 6.0 W12 on enamuse ajast pildis ja täidab nii maasturi, sportauto kui ka trikisõidumasina rolli. Tüüpiline "cool-guy" film, kui jätta kõrvale see väike asjaolu, et peaosatäitja särgile vist ühtegi vereplekki ei jää. Hea küll, tal on terve pagasiruum puhtaid särke kaasas, kuid sellele vaatamata väljub ta 17 kaklusest puhta poisina. Võiks veidi realistlikum olla.


Uljale põnevikule kohaselt on ohtralt ka macho-dialoogi stiilis:
"Johnson: I'd like to offer you a position.

Frank Martin: I'd like to offer you one - permanently disabled." 
Sellele järgnevalt saab "paha" loomulikult korraliku keretäie jne.


Ja loomulikult ei puudu sarnasest filmist ka kena naisolevus. Sel korral siis punapea ja oma filmidebüüti tegev Natalya Rudakova Venemaalt. Ei tahaks uskuda, et ta mõnes teises filmis veel nii suure rolli saab... Meespeaosa on nagu ka eelmistes Transporteri filmides Jason Stathamil (Snatch, War, Cellular, Lock, Stock and Two Smoking Barrels jne). Autor on Luc Besson (Taxi, Nikita, Leon, The Fifth Element).

No comments: